Guardian

  • Műszakvezető / Shift Production Superintendent

    Job Division Guardian Glass
    Igény azonosítója 2019-3397
    Álláslehetőségek helyszínei
    HU-Oroshaza
    Kategória
    Termelés
    Position Type (Portal Searching)
    Nappali rendszerű
  • Guardian_OWMB_Globe_Color

    A Guardian Glass, a Guardian Industries cégcsoport tagja, amelynél nagy teljesítményű, energiatakarékos üvegeket készítünk otthonok és épületek számára.

    Napi feladatok

    • a folyamatos termeléshez érdekében megtervezi és biztosítja a napi/heti és hosszabb
      távú emberi erőforrás szükségletetek, közreműködik a termelés humán erőforrás
      stratégiájának kialakításában.
    • elemzi a termelési és rakodási program szerinti feladatokat, amelyek tudatában a
      termelési területeken megszervezi az operátorok mindennapi munkafeladatait.
    • nyilvántartja az operátorok munka- és pihenőidejének, valamint bónuszpontjainak
      alakulást, illetve a folyamatos termelés érdekében elbírálja az operátorok
      szabadságigényét.
    • ellátja az feladatköréhez kapcsolódó dokumentációs és adminisztrációs feladatokat.
    • közreműködik a vevői reklamációk kivizsgálásában.
    • meghatározza irányítási területén az éves célkitűzéseket és a teljesítménymutatókat,
      biztosítja a szervezeti egységéhez tartozó munkavállalók teljesítményének értékelését,
      motiválását, fejlesztését, elismerését és szakmai előmenetelét.

    Elvárásaink

    • aki végzetteség
    • angol nyelvtudás szóban és írásban
    • tapasztalat többműszakos munkarendben
    • vezetői tapasztalat

    Amit kínálunk:

    Elkötelezettek vagyunk Munkatársaink személyes és szakmai fejlődése iránt. A Guardian Industries-nél nincs egyetlen út a sikerhez: a keményen dolgozó és az MBM irányelveket alkalmazó emberek lehetőségeket találhatnak arra, hogy kihívások mentén, értékes karriert építsenek maguknak.

    #LI-BZ1

    Lehetőségek

    Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.
    Megosztás az Ön hírcsatornáján