Guardian

  • Üveggyártó operátor - Production Operator

    Job Division Guardian Industries
    Igény azonosítója 2019-3484
    Álláslehetőségek helyszínei
    HU-Oroshaza
    Kategória
    Termelés
    Position Type (Portal Searching)
    Nappali rendszerű
  • Guardian_OWMB_Globe_Color

    Mi maga a Guardian Industries?

    A Guardian Glass a Guardian Industries egyik fő üzletágaként a világ egyik legnagyobb üveggyártója, mely síküvegből, bevonatos üvegből és feldolgozott üvegből készült termékeket gyárt. A világ különböző országaiban 25 float-üveg gyárat működtető Guardian Glass kereskedelmi és lakóépületek külső és belső üveg felületeihez, valamint járművekhez és műszaki cikkekhez gyárt float- és feldolgozott üvegtermékeket. A Guardian üvegtermékei egyaránt megtalálhatóak az otthonokban, irodákban, autókban és a világ legjellegzetesebb építészeti látványosságaiban. A Guardian Glass Tudományos és Technológiai Központ a lehető legfejlettebb technológia segítségével folyamatosan új üvegtermékek és megoldások létrehozásán dolgozik, hogy az ügyfelei megláthassák, ami lehetséges™. Látogassa meg a guardianglass.com weboldalt.

    Napi feladatok

    Főbb feladatok

    • Meghatározott utasítás alapján elvégzi a float sor végén érkező üvegtáblák lapszámlálását, az üveg minőségügyi ellenőrzését.
    • Biztosítja a csomagoláshoz szükséges alapanyagok rendelkezésre állását a float sor mellet, továbbá ellátja a kézzel leszedett üvegrakatok csomagolási feladatait.
    • Az előírásoknak megfelelően lezárja majd elszállítja a kész rakatokat a készáruraktár meghatározott helyére.
    • Utasítás szerint közreműködik a holdolt rakatok kijavításában.
    • Kezeli a technológiai területhez tartozó, illetve az anyagomozagáshoz szükséges gépeket, berendezéseket, járműveket (targonca, földmunkagép, emelőgép).
    • A biztonsági elvárásoknak való maximális megfelelés.

    Elvárásaink

    Elvárások

    • Legalább középfokú végzettség (érettségi).
    • Nyitottság új munkafolyamatok teljes körű megismerésére.
    • Felhasználói szintű informatikai ismeret (MS Office, integrált rendszerek ismerete).
    • Legalább 2-3 év ipari területen szerzett tapasztalat.
    • Biztonságfejlesztés iránti elkötelezettség.

    Előnyként értékeljük:

    • Angol nyelvtudás.
    • Műszaki végzettség.

    Mit ajánlunk?

    A Guardian sikeres vállalatként egyedi szakmai tapasztalatokat és karrier lehetőségeket kínál. A nemzetközi munkakörnyezetünkben lehetőséged lesz használni és fejleszteni idegen nyelvi ismereteidet. Elkötelezettek vagyunk az irányba, hogy versenyképes juttatási csomagot és egy olyan lehetőséget kínáljunk, ahol a lehető legtöbbet éred el.

    Lehetőségek

    Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.
    Megosztás az Ön hírcsatornáján