Guardian

  • Karbantartó operátor / Maintenance Operator

    Job Division Guardian Industries
    Igény azonosítója 2019-3502
    Álláslehetőségek helyszínei
    HU-Oroshaza
    Kategória
    Karbantartás
    Position Type (Portal Searching)
    Nappali rendszerű
  • Guardian_OWMB_Globe_Color

    A Guardian Glass a Guardian Industries egyik fő üzletágaként a világ egyik legnagyobb üveggyártója, mely síküvegből, bevonatos üvegből és feldolgozott üvegből készült termékeket gyárt. A világ különböző országaiban 25 float-üveg gyárat működtető Guardian Glass kereskedelmi és lakóépületek külső és belső üveg felületeihez, valamint járművekhez és műszaki cikkekhez gyárt float- és feldolgozott üvegtermékeket. A Guardian üvegtermékei egyaránt megtalálhatóak az otthonokban, irodákban, autókban és a világ legjellegzetesebb építészeti látványosságaiban. A Guardian Glass Tudományos és Technológiai Központ a lehető legfejlettebb technológia segítségével folyamatosan új üvegtermékek és megoldások létrehozásán dolgozik, hogy az ügyfelei megláthassák, ami lehetséges™. Látogassa meg a guardianglass.com weboldalt.

    Várjuk azoknak a jelentkezését, akik elektrotechnikus munkakörben szeretnének dolgozni cégünknél.

    A munkakör alapvető célja a napi karbantartási munkálatok végrehajtása, valamint a Társaság gépeinek, berendezéseinek, eszközeinek biztonságos és folyamatos működési feltételeinek biztosítása.

    Napi feladatok

    • A karbantartó művezető utasításai alapján ellátja a gyár karbantartási feladatait - különösképpen a gyár irányítástechnikai rendszereire - ellenőrzi a munkagépek műszaki állapotát, meghibásodás esetén elvégzi a szükséges javításokat.
    • Ellátja a gyár ipari automatizálással kapcsolatosan bármely részlegén jelentkező különböző eseti meghibásodások javítási munkálatait.

    Elvárásaink

    • Szakirányú középfokú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus)
    • Nyitottság új munkafolyamatok teljes körű megismerésére.
    • Biztonságfejlesztés iránti elkötelezettség

    Mit ajánlunk?

    A Guardian sikeres vállalatként egyedi szakmai tapasztalatokat és karrier lehetőségeket kínál. A nemzetközi munkakörnyezetünkben lehetőséged lesz használni és fejleszteni idegen nyelvi ismereteidet. Elkötelezettek vagyunk az irányba, hogy versenyképes juttatási csomagot és egy olyan lehetőséget kínáljunk, ahol a lehető legtöbbet éred el.

    Lehetőségek

    Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.
    Megosztás az Ön hírcsatornáján